Dokuz Yazılım Türkkep işbirliği

DOKUZ YAZILIM – TÜRKKEP İŞBİRLİĞİ İLE

DOKUZ YAZILIM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL %50 İNDİRİMLİ VE AVANTAJLI KEP HİZMETLERİ

Dokuz Yazılım kurulduğu günden bu yana sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak web tabanlı yazılımlar, web tasarımı, e-ticaret, interaktif çözümler alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışı ve teknolojideki son gelişmeleri müşterilerine sunmayı kendine kural edinmiştir.

Dokuz Yazılım, Türkiye ve Dünya teknoloji gündemini takip ederek müşterilerine ve ihtiyaçlarına uygun iş ortaklıkları oluşturmaktadır.

Türkiye’nin lider Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Hizmet Sağlayıcısı olan TÜRKKEP ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında Dokuz Yazılım müşterileri, 26 Ağustos 2015’te yayımlanan “Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik” ile getirilen e-ticaret yapanların Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresi bulundurma zorunluluğu kapsamında KEP paketlerini %50 özel indirimli ve avantajlı olarak edinebilecekler.

Yönetmelikle birlikte, 26 Kasım 2015 tarihine kadar e-ticaret yapanların KEP adreslerini almaları ve web sitelerinde ana sayfa ve iletişim başlığı altında duyurmaları gerekmektedir. Bu zorunluluğu müşterilerine bir fırsat olarak sunan Dokuz Yazılım, TÜRKKEP ile iş birliği kapsamında müşterilerine KEP Paketlerinde %50 indirim sunmaktadır. E-ticaret yapan firmalar TÜRKKEP’in sunduğu e-dönüşüm
çözümleri kapsamında KEP adreslerinin yanı sıra elektronik imzalarını (e-imza) da bu kampanya dahilinde indirimli alabilecekler.

Müşterilerimize özel hazırlanan e-ticaret KEP Paketlerini görmek ve hemen ön başvuruda bulunmak içi tıklayınız

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.Kapat