EsnekPos

En uygun komisyon oranları ile Sanal POS’unuz ertesi gün hazır!

Bankalarla tek tek anlaşma yapmanıza gerek kalmadan, en uygun komisyon oranlarıyla sanal POS sahibi olmaya ne dersiniz? Hemen EsnekPos’a başvurun, siz de 24 saat içinde online satış yapmaya başlayın!

 

Hemen Başvur

 

24 saat içinde online satış yapmaya başla

En uygun komisyon oranları ile ücretsiz sanal POS sahibi olun! Üstelik 12 taksit imkanı ve ertesi gün geri ödeme avantajıyla.

Ertesi gün tahsilat imkanı

EsnekPos güvencesi ile ödemelerinizi ertesi iş günü içerisinde alabilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SANAL POS

Sanal POS aidatı ve gizli ücretler yoktur. 

Tek POS ile tüm bankalar

22 banka ile entegre çalışan iPara sayesinde tüm kredi kartlarından taksitli ödeme alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı; Visa, Mastercard ve Troy logolu kartlarla tahsilat yapabilirsiniz.

Dokuz Yazılım'a özel Uygun Oranlar

Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.

EsnekPos Hakkında

ELEKSE Elektronik Para ve ÖDEME KURULUŞU A.Ş.

2005 yılından bu güne 15 yıllık sektör tecrübesiyle her geçen gün pazar payını ve hizmet ağını büyütüp geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

2013 yılında çıkarılan 6493 sayılı kanun kapsamında Ödeme Sektörünün BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından denetlenmesi sürecinde 14.01.2016 tarihinde, 6662 karar numarası ile BDDK dan Ödeme Kuruluşu Faaliyet lisansını aldık.
Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş

Her geçen gün gelişen ve büyüyen ödeme sektörü pazarında faaliyetlerimizi genişletmek adına 2018 yılında lisans genişletme başvurusunda bulunarak 28 aralık 2018 tarihi itibari ile 6493 sayılı kanunun 12. Maddesinin 1. Fıkrasının a, b, ç ve e bentlerinde faaliyet izni alan ve faaliyet genişlemesi yapan ilk firma olmayı başardık. Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu olarak kendi geliştirdiğimiz sanal Pos, Fatura Tahsilat, Para Havalesi ürünlerimizi firmaların ve bankaların kullanımına sunuyoruz.

 

Hemen Başvur

 

Kapat