iPara

En uygun komisyon oranları ile Sanal POS’unuz ertesi gün hazır!

Bankalarla tek tek anlaşma yapmanıza gerek kalmadan, en uygun komisyon oranlarıyla sanal POS sahibi olmaya ne dersiniz? Hemen iPara Pos’a başvurun, siz de 24 saat içinde online satış yapmaya başlayın!

 

Hemen Başvur

 

24 saat içinde online satış yapmaya başla

En uygun komisyon oranları ile ücretsiz sanal POS sahibi olun! Üstelik 12 taksit imkanı ve ertesi gün geri ödeme avantajıyla.

Ertesi gün tahsilat imkanı

iPara güvencesi ile ödemelerinizi ertesi iş günü içerisinde alabilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SANAL POS

Sanal POS aidatı ve gizli ücretler yoktur. 

Tek POS ile tüm bankalar

22 banka ile entegre çalışan iPara sayesinde tüm kredi kartlarından taksitli ödeme alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı; Visa, Mastercard ve Troy logolu kartlarla tahsilat yapabilirsiniz.

Dokuz Yazılım'a özel Uygun Oranlar

Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.

iPara Hakkında

iPara, Türkiye’nin ilk Online Ödeme hizmeti sağlayan şirketi olarak ile 2012 yılında iPara Bilgi Teknolojileri A.Ş. adıyla kuruldu. Yenilikçi ve pazara yön veren çözümler ile kullanıcıların ve üye işyerlerinin sanal ortamdaki alışverişlere yönelmesinde önemli bir rol oynadı.

Ürün ve hizmet gamını sürekli olarak geliştirmenin yanı sıra hem üye işyerlerine hem de iş ortaklarına katma değerli hizmetler sunarak fayda sağlamak hedefi şirketin merkezine yerleşti.

Son olarak 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI hakkındaki kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, 28.05.2015 tarihinde Aypara Ödeme Kuruluşu A.Ş. adı ile BDDK ile lisans başvuru sürecini başlatmış olup 23.08.2017 tarihinde tüm gereklilikleri başarı ile yerine getirerek BDDK lisansının sahibi oldu.

TCMB tarafından yetkili kurum lisansına ve kredi kartı ile ödeme alma güvenlik standardı olan PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikasyonuna sahiptir.

 

 

 

Hemen Başvur

 

Kapat