ParamPos

En uygun komisyon oranları ile Sanal POS’unuz ertesi gün hazır!

Bankalarla tek tek anlaşma yapmanıza gerek kalmadan, en uygun komisyon oranlarıyla sanal POS sahibi olmaya ne dersiniz? Hemen ParamPOS’a başvurun, siz de 24 saat içinde online satış yapmaya başlayın!

 

Hemen Başvur

 

24 saat içinde online satış yapmaya başla

En uygun komisyon oranları ile ücretsiz sanal POS sahibi olun! Üstelik 12 taksit imkanı ve ertesi gün geri ödeme avantajıyla.

Ertesi gün tahsilat imkanı

ParamPOS güvencesi ile ödemelerinizi ertesi iş günü içerisinde alabilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SANAL POS

Sanal POS aidatı ve gizli ücretler yoktur. 

Tek POS ile tüm bankalar

22 banka ile entegre çalışan ParamPOS sayesinde tüm kredi kartlarından taksitli ödeme alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı; Visa, Mastercard ve Troy logolu kartlarla tahsilat yapabilirsiniz.

Dokuz Yazılım'a özel Uygun Oranlar

Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.

ParamPos Hakkında

Param, TURK Elektronik Para A.Ş.’nin markasıdır.

TURK Elektronik Para A.Ş., 27 Haziran 2013 tarihli ve 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları hakkındaki kanun ve ilgili kanunun 27 Haziran 2014 tarihli yönetmelik ve tebliğ kapsamında faaliyet göstermek için 05.08.2014 tarihinde kurulmuş ve 27.08.2015 tarihinde faaliyet izni almış ilk iki firmadan biri olmuştur.

Elektronik para kuruluşu lisansı sonrasında Mastercard, PCI DSS sertifikalarını da alarak faaliyet alanlarında gücüne güç katmıştır.

Ayrıca şirket yönetiminin vizyonu sayesinde Bankalararası Kart Merkezi A.Ş.’ye üye olan ilk elektronik para kuruluşu olmuştur. Troy lisansını da alarak ön ödemeli kart dağıtım faaliyetlerine başlamıştır.

Ankara’da kurulan ve faaliyetini devam ettiren TURK Elektronik Para A.Ş., İstanbul’da bölge müdürlüğü ve bölge satış ofisi, İzmir’de bölge satış ofisi kurarak başta tüm Türkiye’ye hizmet veren lider elektronik para kuruluşu olmayı ve daha sonra da yurt dışına açılarak global bir marka olmayı hedeflemektedir.

Başlangıç tarihi 2014 yılı olarak görünse de, aslında tecrübeli şirket yönetimi 2004 yılından beri ödeme sistemleri ve ön ödemeli kart sistemleri alanında farklı bir çok projeye imza atmış ve bu sayede yüz binlerce tekil kullanıcıya ve milyonlarca adet işleme ulaşmıştır.

TURK Elektronik Para A.Ş. elde ettiği bu değerli tecrübe, sahip olduğu teknik altyapı ve elektronik para lisansı sayesinde hizmet verdiği tüm alanları ve sahip olduğu tüm ürünleri, 2015 yılında yarattığı Param markasının çatısı altında buluşturmuştur.

Hem bireysel hem de kurumsal olarak faaliyet gösteren Param, elektronik para hesabı, ön ödemeli kart, para transferi, fatura ödeme, sanal POS konularında faaliyet göstermektedir.

 

 

Hemen Başvur

 

Kapat