Nomupay

En uygun komisyon oranları ile Sanal POS’unuz ertesi gün hazır!

Bankalarla tek tek anlaşma yapmanıza gerek kalmadan, en uygun komisyon oranlarıyla sanal POS sahibi olmaya ne dersiniz? Hemen Nomupay Pos’a başvurun, siz de 24 saat içinde online satış yapmaya başlayın!

 

Hemen Başvur

 

24 saat içinde online satış yapmaya başla

En uygun komisyon oranları ile ücretsiz sanal POS sahibi olun! Üstelik 12 taksit imkanı ve ertesi gün geri ödeme avantajıyla.

Ertesi gün tahsilat imkanı

Wirecard güvencesi ile ödemelerinizi ertesi iş günü içerisinde alabilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SANAL POS

Sanal POS aidatı ve gizli ücretler yoktur. 

Tek POS ile tüm bankalar

22 banka ile entegre çalışan iPara sayesinde tüm kredi kartlarından taksitli ödeme alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı; Visa, Mastercard ve Troy logolu kartlarla tahsilat yapabilirsiniz.

Dokuz Yazılım'a özel Uygun Oranlar

Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.

Nomupay Hakkında

Türkiye’de tüm GSM operatörlerinin 1 numaralı iş ortağı ve mobil ödeme lideri olan Mikro Ödeme/3PAY, 2014 Kasım ayında Wirecard AG’nin tamamını satın almasıyla Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. olmuştur.

Bu tarihten itibaren hizmet ağını geliştirmeye devam eden Wirecard, alanında en geniş ödeme lisansı olan Merkez Bankası E-para ve Ödeme lisansıyla faaliyet göstermektedir. e-Para, Mobil Ödeme ve Sanal POS çözümleriyle işyerlerinin farklı ihtiyaçlarına 360 derece çözümler sunan kuruluş, finansal teknolojiler alanında deneyimli ekibi ile iş yerlerinin online ödemeler alanında stratejik iş ortağı olmayı hedeflemektedir.

 

 

Hemen Başvur

 

Kapat