Güvenli E-ticaret Altyapısı

256 bit SSL güvenliği
Seçiminiz hangi e-ticaret paketi olursa olsun bütün e-ticaret paketleri içerisinde 256 bit SSL güvenlik sertifikaları kullanılmaktadır. Bu sayede e-ticaret web sitesinden müşterilerinizin yapacağı kredi kartı işlemleri koruma altına alınmaktadır.

Periyodik Güvenlik Testleri
Yazılımsal ve sistemsel olarak periyodik güvenlik testleri yapılarak sistemin sürekli güvenliği sağlanmaktadır. Böylece gelişen teknolojilerle birlikte değişen ve karmaşıklaşan saldırı yöntemilerine karşı devamlı olarak koruma sağlanmış olmaktadır.

Düzenli Yedekleme Hizmeti
Ayrıca her türlü olasılığa karşı veritabanınız ve web sitesine ait bütün dosyalarınız düzenli yedeklenmektedir. Dolayısıyla hem sizin verileriniz hem de müşterilerinizin özel bilgileri güvence altına alınmaktadır. E-ticaret yazılımı hacker saldırılarına karşı tam korumalıdır.

Müşteri Bilgileri Güvende
Müşterilerin şifre bilgileri veritabanında güvenlik amacıyla encrypt edilerek saklanmaktadır. Veritabanınız bir şekilde 3.şahısların eline geçse bile müşterilerinizin ve sizin şifrelerinizi ele geçiremeyeceklerdir.

Kredi Kartı Bilgileri Sisteme Kaydedilmez
Müşterilerinizin alışveriş yaparken sitenize girdiği kredi kartı bilgileri sistem içerisindeki hiçbir dosyaya veya veritabanına yazılmadan direk olarak bankaya gönderilir. Müşterileriniz gereksiz risk altına girmez. Hem müşterilerinizin kredi kart bilgileri güvende olur hem de siz site sahibi olarak sorun yaşamaktan kurtulursunuz.Kapat